Dyrektor

Dyrektor Firmy EFAR Sp.J.
Romualda Cegiołka

(61) 8700777
roma.cegiolka@efar.com.pl
 

Export

Aleksy Krymow
+48 (61) 8712186
krymow@efar.com.pl  [Ru, Eng]
Sławomir Martysz
+48 (61) 8712180
martysz@efar.com.pl  [Eng, De, Ru]

Dział sprzedaży

Elżbieta Lechert
(61) 8712187
elzbieta.lechert@efar.com.pl
Monika Szpak
(61) 8712185
monika.szpak@efar.com.pl
Karina Biegańska
(61) 8712171
karina.bieganska@efar.com.pl
Karolina Żytkiewicz
(61) 8712179
karolina.zytkiewicz@efar.com.pl

Dział handlowy

Robert Laszewicz
(61)8712181
robert.laszewicz@efar.com.pl
Mariola Smakulska
(61)8712182
mariola.smakulska@efar.com.pl

Księgowość - Windykacja

Główny księgowy
Anna Tomicka
 
(61) 8712173
anna.tomicka@efar.com.pl  

Renata Marchlewicz
 (61) 8712176
renata.marchlewicz@efar.com.pl

Produkcja - EFAWA

Zakład Produkcyjny EFAWA Sp.J
ul. Św. Antoniego 53, 61-359 Poznań
Tel. (61) 877 00 53, (61) 633 76 37
Fax (61) 633 71 99  
biuro@efawa.com.pl
Dyrektor Produkcji
(61) 8770053
tomasz.michniak@efawa.com.pl
Główny Konstruktor
(61) 8770285
konstrukcja@efawa.com.pl
Dział Jakości i Serwis
(61) 8770288
r.goslinski@efawa.com.pl
Technologia:
 
technologia@efawa.com.pl
Zaopatrzenie:

zaopatrzenie@efawa.com.pl
Główny Księgowy:
(61) 8700143
halina.wujewska@efawa.com.pl
Praca:
(61) 8770286
grazyna.krawczyk@efawa.com.pl
 

Sales representatives

Wybierz swoje województwo, aby skontaktować sie z naszym przedstawicielem handlowym

Wybierz swoje województwo, aby skontaktować sie z naszym przedstawicielem handlowym 5 4 6 3 2 1

Contact details

EFAR Sp.J.
EFAR sp. j.
ul. Gołężycka 27 61-357 Poznań, Polska
centrala tel.: (+48 - 61) 870-00-11
fax: (+48 - 61) 879-33-11
biuro@efar.com.pl

Kontakt ze sklepem:

  • *
  • *
  • *