Jakość i dynamiczny rozwój

Na przestrzeni lat, firma GENEBRE utrzymywała nieustanny wzrost i została jednym z liderów branży instalacyjnej na świecie.

Jako producent firma GENEBRE kontroluje każdy etap produkcji wyrobów, od pomysłu i projektu do ostatecznego wprowadzenia produktu na dany rynek, dbając o serwis pozakupowy.

Firma zaczęła swoją działalność w Hiszpanii w roku 1981 na rynku instalacyjnym i wkrótce rozwinęła się o oddziały w Europie, Azji oraz Ameryce Północnej i Południowej.

GENEBRE - MOC WODY TO POWÓD NASZEGO ISTNIENIA.

Woda jest niezbędnym zasobem dla życia i planety. Jednocześnie mamy świadomość, że wody jest zbyt mało i są ograniczone jej zasoby.

Woda płynie od zawsze i do niedawna uważano, że jest jej nieograniczona ilość. Dziś jednak wiemy, że tak nie jest. Aby oszczędzać wodę, musimy na co dzień wykazywać się odpowiedzialną postawą, a także mieć większą świadomość.

Od samego początku taka była idea i postawa Grupy Genebre. Firmę tworzą świadome indywidualności, które stosują tę filozofię na każdym z ich procesów produkcji armatury. Marzymy o bardziej zrównoważonej przyszłości, ale aby to marzenie urzeczywistnić, musimy zacząć już dziś, od naszych indywidualnych działań.